Балкони з виносом в Києві: використовуй простір максимально
Балкон та лоджія з виносом – інноваційне рішення для тих, хто хоче збільшити площу своєї квартири та створити додатковий комфортний простір на балконі. У Києві це рішення користується великою популярністю, оскільки багато квартир у старих будинках мають невеликі балкони. Винос балкона дозволяє значно збільшити корисну площу без необхідності проведення великих ремонтних робіт.
Сьогоднішні технології дозволяють виготовляти різні варіанти виносних металевих конструкцій, які можуть задовольнити будь-які потреби та бажання. Вони можуть бути виконані у різний спосіб, мати різний дизайн і функціональні можливості. Конструкція виносу має бути надійною та міцною, оскільки на неї тиснутиме вага пластикових вікон, які виходять за межі стін будівлі та перебувають на висоті. Також важливо враховувати габарити конструкції, щоб вона не порушувала зовнішній вигляд будівлі та не створювала незручностей сусідам.
Для встановлення виносу балконів необхідно звернутися до професійних майстрів, які зможуть виконати роботи відповідно до вимог та норм безпеки. Наша компанія з 2004 року встановлює скління з виносом: по підвіконню, плиті, підлозі, а також ми виконуємо скління балконів без виносу. Ви можете бути впевнені, що всі роботи будуть виконані на найвищому рівні майстрами з великим досвідом, якщо ви замовите послуги у нас.
Варіанти скління лоджій і балконів
Типи виносів балкона
Виноси балконів бувають різних типів залежно від способу їх кріплення та конструкції. Найбільш поширені типи виносів: винос по підвіконню, винос від плити та винос по підлозі (розширення плити). Кожен з них має свої переваги, недоліки та вартість, а також потребує особливих підходів при монтажі на балконі. Всі виносні конструкції виносяться на 200 мм, 250 мм і 300 мм, або будь-який інший розмір, але не більше 300 мм.
Винос балкона по підвіконню — це спосіб встановлення виносу, при якому невеликий готовий кронштейн приварюється до перила, він має висоту 100-150 мм, зображений малюнку а). Цей спосіб є більш простим і дешевим, ніж аналоги по плиті та підлозі, однак він використовується і виконується в більшості випадків. Такі кронштейни закриваються із зовнішнього боку балкону металевим коробом, який захищає кронштейни від корозії та додає естетичного вигляду.
Винос балкона від плити — цей спосіб установки схожий на попередній, але до зовнішніх країв кронштейнів і основи перила приварюються по діагоналі металеві кути, щоб збільшити несучу здатність, зображений малюнку б). Цей спосіб використовують, коли необхідно на виносні кріплення встановити п'ятикамерні вікна Rehau 70 або аналоги з двокамерними склопакетами, через велику вагу конструкції. Кронштейни також необхідно закривати зовні балкону для захисту від іржі та гарного вигляду, докладніше про зовнішнє оздоблення дивіться тут.
Винос балкона по підлозі (розширення по основі плити) — в цьому способі зрізаються перила і до бетонної основи підлоги особливим чином кріпляться металеві швелера, які спираються на плиту і виступають на потрібний розмір за її межі, зазвичай це 200-300 мм, зображений малюнку в). Таке розширення балкону застосовується, коли необхідно збільшити площу балкона по підлозі. На нього можна встановити французькі вікна, зварити перила та встановити звичайне або виносне скління. Таку металеву конструкцію із зовнішнього боку закривають металевим коробом у колір вікон.
Вартість остіклення балконів з виносом, ціна на 26.05.2023
Вартість скління включає пластикові вікна на балкон, зварювання виносу по підвіконню 200 мм, козирок 500 мм, відлив 80 мм, підвіконня 300 мм, монтаж і демонтаж старих дерев'яних вікон. Ціни вказані в двох конфігураціях:
- Холодне скління балкону – профіль Rehau Euro-Ecosol 60, Viknaland B58-4k і OpenTeck Evo 60 з однокамерним склопакетом.
- Тепле скління балкону - профіль Rehau Euro-Ecosol 70, Viknaland B70-6k і OpenTeck Soft 70 з двокамерним енергозберігаючим склопакетом.